EC Miami Dil Okulu

EC Miami’nin simgesel binası South Beach’in merkezindeki konumu, bembeyaz kumsalı ve turkuaz denizi ile dikkat çeken restoran ve cafelerin, barların, mağazaların bulunduğu Lincoln Road’ın aşağısında yer alır ve yalnızca birkaç dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunur. Ve güneş battığında, dünyanın en iyi gece kulüpleri ve barlarındaki muhteşem eğlenceler öğrencileri bekliyor olacak. Hayal edilebilecek her şeyin ortasında, South Beach’in kalbinde bir dil okulu. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileriyle zengin kültürel bir ortam da oluşturan okul, yalnızca dil gelişimi açısından değil, bir yandan farklı kültürleri tanıma açısından da öğrencilere zengin seçenek sunmuş olmaktadır. Geniş ve güneşli, ferah sınıflara sahip olan okulda sınıflar u şeklindedir, ki eğitim alırken konuşma konusunda da büyük bir avantaj sağlamaktadır. Eğlence mekanları, sosyal ortamı, çeşitli ülke ve kültürlerden insanların uğrak noktası olması itibariyle seçebileceğiniz en iyi dil okullarından biri de EC Miami’dir.

Okul sunduğu tüm sosyal, kültürel imkanların yanı sıra, verdiği eğitim kalitesiyle de öğrenciler için ideal bir dil merkezidir. Profesyonel bir kadro eşliğinde eğitim faaliyetlerini sürdüren EC Miami, genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimi, TOEFL ve Cambridge gibi dil sınavları için hazırladığı eğitim kursları, üniversiteye hazırlık programları ve çalışanlar için geliştirdiği iş amaçlı İngilizce dersleriyle öğrencilerinin isteklerine uygun farklı müfredatlar uygulamaktadır.

EC Dil Okulları’nın genel olarak yaptığı gibi öğrencilerine, okul yetkilileri tarafından seçilen ailelerle konaklama imkanı tanıyan okul, aile yanında konaklama seçeneğini düşünmeyen öğrencileri için de öğrenci apartlarında veya yurtta konaklama seçeneklerini sunmaktadır.

Sınıf Mevcudu: max 14 Kişi
Katılım Yaşı: 16 Yaş
Okul İmkanları: Ücretsiz kablosuz internet, kütüphane, öğrenci dinlenme salonu, spor salonu ve açık hava sahaları.