EC Bristol Dil Okulları

EC Bristol Dil Okulları

İngiltere’nin güney batısında yer alan tarihi ve yemyeşil bir doğaya sahip Bristol, Londra’ya olan 2 saatlik uzaklığıyla da dikkat çekmektedir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden birine sahip olan Bristol, genç nüfusun bir arada toplandığı bir bölgedir. Kraliçe Meydanı’nda yer alan EC Dil Okulu sayesinde Bristol’ün her yerini yürüyerek keşfetme fırsatı bulunabilmektedir. Profesyonel, samimi personeli öğrencilerin istekleri doğrultusunda hedeflerine ulaşmaları adına tüm yardım ve rehberliği yapmaktadırlar. Bu açıdan İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği dil okulları arasında yer almaktadır.

Çoğunlukla genel ve yoğun İngilizce dersleri verilen EC Bristol’de, öğrenciler haftalık 15 saat ders görmektedirler. Aynı zamanda okulda akademik İngilizce eğitimi, iş amaçlı İngilizce kursları ve TOEFL, Cambridge sınavlarına hazırlık İngilizcesi de verilmektedir.

Okul öğrencilerine otel konaklamasından aile yanı konaklamasına kadar geniş bir konaklama seçeneği sunar. İçinde yurt konaklaması ve öğrenci evi konaklamasının da bulunduğu bu konaklama seçeneklerinden en çok aile yanı konaklaması ve yurt konaklaması tercih edilmektedir. Öğrenciler bir süre sonra daha samimi olduklarında birlikte aynı eve çıkmayı da tercih edebilmektedirler. İş adamları haricinde öğrencilerin birçoğunun kullanmadığı otel konaklaması ise çok daha pahalıya mal olduğundan fazla önerilmemektedir.

Sınıf Mevcudu: max 14 Kişi
Katılım Yaşı: 16 Yaş
Okul İmkanları: İnteraktif beyaz tahtalar, öğrenci dinlenme salonu, bilgisayar odaları, kablosuz internet, kütüphane, bireysel çalışma alanı, 22 adet sınıf.