EC Cambridge Yaz Okulu

EC Cambridge Yaz Okulu

Cambridge; Cambridge Üniversitesi ile ünlüdür ve tam bir öğrenci şehridir. İngiltere’nin en büyük şehirlerinden biri olan Cambridge doğal güzelliklere ve hareketli soyal hayata sahiptir.

EC Yaz okulu CambridgeSınıf başına öğrenci sayısı: Max 15. Paket ücreti haricindekiler: UM (Unaccompanied Minor) ücreti, havalimanı transfer ücretleri, aktivitelere ulaşım.

KLASİK ŞEHİR 13–17 YAŞ

Aile Yanı Konaklamalı Program (16 Haziran-18 Ağustos 2018): Haftada 20 ders Genel İngilizce, kurs materyalleri, kurs bitirme sertifikası, iki kişilik odalarda ortak banyolu tam pansiyon konaklama, gözetmenli aktivite programı (hafta başına 5 yarım gün aktivite, 4 akşam aktivitesi, dönüş haftası hariç her hafta 1 tam gün aktivite) ücrete dahildir.

Jesus Koleji Yurt Konaklamalı Program (7 Temmuz-18 Ağustos 2018): Dünya standartlarında birinci sınıf Cambridge Üniversitesi’nin bir parçası olan Jesus Koleji, merkezi lokasyondaki tarihi binasında konforlu bir konaklama sunar. Haftada 20 ders Genel İngilizce, kurs materyalleri, kurs bitirme sertifikası, tek/iki kişilik odalarda ortak banyolu tam pansiyon konaklama, gözetmenli aktivite programı (her hafta 5 yarım gün aktivite, 4 akşam aktivitesi, dönüş haftası hariç her hafta 1 tam gün aktivite), ücrete dahildir.

Günlük Program (18 Haziran-17 Ağustos 2018): Haftada 20 ders Genel İngilizce, kurs materyalleri, kurs bitirme sertifikası, hafta içi öğle yemekleri, gözetmenli aktivite programı (her hafta 5 yarım gün aktivite, 4 akşam aktivitesi, dönüş haftası hariç her hafta 1 tam gün aktivite), ücrete dahildir.