EC Toronto Dil Okulu

EC Toronto Dil Okulu

Toronto Kanada’nın en büyük şehri olmanın yanı sıra finansal başkenti olarak da adlandırılabilir. Bu çok kültürlü şehirde benzersiz mahalleler insanların rahat yaşamaları adına her şeye sahiptirler.

EC Toronto şehrin tam ortasındaki konumuyla göz dolduran, ferah ve modern bir dil okuludur. Aynı zamanda modern olanakları ve büyük sınıfları sayesinde Toronto’nun en çok öğrenci alan dil okullarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Profesyonel eğitim kadrosu, samimi personelleriyle öğrencilerine kaliteli bir eğitimin yanında oldukça keyifli bir eğitim süreci sunan okul sayesinde Toronto’daki dil eğitimi öğrenciler için unutulmaz bir deneyim halini almaktadır. 1977 yılında kurulan okul, ayrıca merkezdeki büyük metro istasyonuna da oldukça yakın mesafede yer alır. Böylece ulaşım kolaylığı da sağlayan okul, öğrencilerin daha rahat gezmelerine ve civarı keşfetmelerine olanak sağlamış olur.

Okulda öğrencilerin en rahat biçimde eğitim görmeleri için tasarlanmış 49 sınıfta genel ve yoğun İngilizce dersleri, uluslararası alanda iş İngilizcesi, bire bir eğitim, IELTS ve TOEFL hazırlık dersleri gibi birçok müfredat seçeneği mevcuttur. Bu derslerin haricinde İngilizce olarak film prodüksüyonu, grafik tasarım gibi dersler de öğrencilere sunulan müfredatlar arasında yer almaktadır.

Dil eğitimi için Kanada’yı tercih eden öğrencilere EC Toronto, aile yanında konaklama seçeneğini dil pratiğini daha rahat geliştirmesi, masrafları çok daha azaltması ve yöredeki yaşam tarzını dahaiyi tanıtması açısından daha çok önermekle birlikte, yurtta konaklama seçeneğini de sunmaktadırlar. Çoğunlukla iş adamlarının tercih ettiği otel konaklaması veya tek başına daire tutma seçenekleriyle birlikte, öğrencilere ortak eve çıkma seçeneği de sunularak konaklama açısından öğrenciler mağdur duruma düşürülmemektedir.

Sınıf Mevcudu: max 15 Kişi
Katılım Yaşı: 18 Yaş
Okul İmkanları: Kablosuz internet, interaktif tahtalar, öğrenci dinlenme salonu, bireysel çalışma alanı, kütüphane, kafeterya, Cambridge/IELTS/TOEFL test merkezi, bilgisayar laboratuvarı, modern sınıflar, üniversite eğitim danışmanlığı.