EC Los Angeles Dil Okulu

EC Los Angeles Dil Okulu

Santa Monica ile ilgili her şey oldukça çekicidir. Birbirinden ünlü sayısız dükkanı, üç kilometreden uzun sahil şeridiyle ve bembeyaz kumsalıyla öğrencilere eşsiz bir deneyim sunacaktır. EC Los Angeles, eğitim için modern bir bölge olmasıyla göze çarparken, aynı zamanda Santa Monica sahiline 5 dakikalık, tüm mağazaların, akşam yemeklerinin ve gece hayatının merkezi olan 3. Promenade Caddesi’ne 3 dakikalık yürüme mesafesinde olmasıyla da sosyal hayatın içinde bir okuldur. 3. Promenade Caddesi birçok film, tiyatro, restoran, mağaza ve sokak sanatçılarının olduğu, gece hayatı için bilinen cennet köşelerinden biridir. Okul, konumu itibariyle öğrencilerine sosyalleşebilme ve birçok eğlenceye dahil olabilme fırsatı da sunmakta olan ve eğitim kalitesiyle de tercih edilen bir okuldur.

EC Los Angeles, öğrencilerine sunduğu film geceleri, plaj voleybolu, Beverley Hills ve Santa Monica turlarıyla da oldukça sosyal bir eğitim hayatı vadederken, birebir İngilizce eğitiminden genel İngilizceye, akademik İngilizce kurslarından, TOEFL, Cambridge sınavlarına hazırlık programlarına ve iş amaçlı İngilizce eğitimine kadar oldukça geniş bir müfredat sunmaktadır.

Verdiği kaliteli eğitimle de en çok tercih edilen dil okullarından biri olan EC, sunduğu konaklama seçenekleriyle de öğrencilerinin yüzünü güldüren bir okuldur. Öğrencilerine kendi belirlediği ailelerin yanında konaklayabilme seçeneği sunan okul, aile yanında kalmak istemeyen öğrencileri için de yurtlarda ve öğrenci apartlarında konaklama seçeneğini sunmaktadır.

Sınıf Mevcudu: max 14 Kişi
Katılım Yaşı: 16 Yaş (yüksek sezonda 18)
Okul İmkanları: Kütüphane, öğrenci dinlenme odası, kablosuz internet, spor salonu, modern sınıflar, kum voleybol sahası.