EC Washington Dil Okulu

Direkt olarak federal devlet sınırlarına bağlı olan Amerika Birleşik Devletleri başkenti Washington D.C., tarihi müzeleri, Amerikan Başkanı’nın evi ve Amerikan yönetiminin merkezi olan Beyaz Saray’ı ve en saygın Amerikan gazetelerinden biri olan Washington Post ile en önemli merkezlerden biridir.ABD siyasetinin merkez üssü olan bu önemli şehir, EC Dil Okulu’na yaptığı ev sahipliğiyle de her yıl binlerce dil öğrencisine de eğitim için ideal bir ortam sağlamaktadır. EC Dil Okulu bu kozmopolit şehrin kalbinde şık ve modern bir binada eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünyanın en ünlü iş dergilerinden biri olan Forbes’a göre genç profesyoneller için ABD sınırlarındaki üçüncü tercih edilen şehirdir.

Dünyanın pek çok lokasyonunda öğrencilere kaliteli bir dil eğitimi sunan EC Dil Okulları, Washington lokasyonunda da deneyimli eğitimcileriyle öğrencileri için en iyisini yapmaktadır. Beyaz Saray’a olan 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca şehrin kolay ulaşım ağlarının da yakınında bulunan okul, öğrencilerine pek çok gezi aktivitesi de düzenleyerek ders dışındaki zamanlarını verimli geçirmelerini sağlamaktadır.

Genel ve yoğun İngilizce eğitimiyle birlikte, öğrencilere mesleki İngilizce eğitimi, IELTS, TOEFL ve Cambridge gibi sınavlara ve üniversiteye hazırlık eğitimi de veren okul, aynı zamanda konaklama konusunda da öğrencilerine danışmanlık yapmaktadır.
EC Washington Dil Okulu, dil eğitimi için kendisini tercih eden öğrencilere aile yanında konaklama seçeneğinin yanı sıra, öğrenciler için faaliyette bulunan rezidanslarda iki kişilik dairelerde kalma imkanını sağlar.

Sınıf Mevcudu: max 15 Kişi
Katılım Yaşı: 16 Yaş
Okul İmkanları:
Bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet, öğrenci dinlenme salonu, bireysel çalışma alanı, modern sınıflar, interaktif beyaz tahtalar, kafeterya.